Uszczelnianie okien

Świadczymy usługi z zakresu uszczelniania okien. W swojej pracy wykorzystujemy materiały od renomowanych dostawców, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że uszczelki zostały wymienione zgodnie z zasadami sztuki. W efekcie okna i drzwi balkonowe są należycie zabezpieczone przed ucieczkami ciepła, co bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów za ogrzewanie.

A to niejedyne korzyści związane z odpowiednim zaizolowaniem stolarki! Wymiana uszczelek w to sposób na zredukowanie poziomu hałasu z zewnątrz oraz poprawę bezpieczeństwa (odpowiednio uszczelnione okna są trudniejsze do sforsowania). Kolejną korzyścią jest zabezpieczenie wnętrza przed wnikaniem wilgoci, co eliminuje problem rozwoju pleśni i grzybów.

Mają Państwo podejrzenia, że okna są nieszczelne? Serdecznie zachęcamy do kontaktu i umówienia wizyty. Nasi specjaliści ocenią stan stolarki i podejmą decyzję odnośnie do dalszych działań. W zależności od potrzeb wykonają uzupełnienie lub wymienią stare uszczelki. W większości przypadków taki zabieg powinien być powtarzany co kilka lat. W przypadku okien starszych, które były montowane ponad 10 lat temu, prace konserwacyjne powinny być wykonywane częściej.

Uszczelnianie okien Poznań

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu Państwa okna zostaną przywrócone do pierwotnego stanu technicznego.

Ciepły i bezpieczny dom dzięki uszczelnionym oknom
Ciepły i bezpieczny dom dzięki uszczelnionym oknom

Telefon

667 097 222

Sprawdź pozostałe usługi

Serwis okien i rolet

Serwis okien

Gdzie działamy?

Działamy w promieniu 30 km od miejscowości Poznań. Dojdziemy do Państwa m.in. do takich miejscowości:

Zadbaj o okna
Naprawa okien i rolet