Naprawa okien i rolet w Czerwonaku

Zajmujemy się naprawą okien PVC i drewnianych, oraz rolet zewnętrznych. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy w Czerwonaku i okolicznych miejscowościach. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, dzięki czemu wszystkie naprawy realizujemy szybko zgodnie z zasadami sztuki. W zakres naszych usług wchodzą m.in. wymiana uszkodzonych elementów stolarki okiennej, regulacja okuć oraz doszczelnienie okien. Co obejmuje serwis okien?

  • naprawę wyłamanych zawiasów,
  • wymianę uszczelek i okuć okiennych,
  • wymianę rozwórki okucia,
  • montaż klamek z kluczem,
  • naprawę drzwi balkonowych,
  • modyfikacje okien (rozwierne na rozwierno-uchylne),
  • konserwację elementów stolarki.

Pomagamy uzyskać optymalne parametry termiczne i akustyczne stolarki okiennej. Przeprowadzamy niezbędne prace konserwacyjne przed okresem zimowym oraz naprawiamy awarie, które wymagają błyskawicznej interwencji, np. brak możliwości zamknięcie okna. Jesteśmy w stanie naprawić niemal każde okno, które uległo zużyciu wskutek intensywnej eksploatacji. Nie tylko wymieniamy części, ale także podpowiadamy, jak wydłużyć żywotność okna. Dbamy zarówno o utrzymanie pełnej funkcjonalności stolarki, jak i zachowanie i estetycznego wykończenia.

Serwis rolet zewnętrznych w Czerwoniaku

Oprócz napraw okien realizujemy serwis rolet nadstawnych, podtynkowych oraz natynkowych. W zakres naszych usług wchodzą m.in. wymiana pasków, zwijaczy, lameli, silników czy prowadnic. Serwisujemy zarówno rolety zewnętrzne z napędem automatycznym, jak i manualne systemy osłonowe. Podejmiemy się wszelkiego rodzaju napraw niezależnie od stopnia skomplikowania. Posiadamy narzędzia do awaryjnego otwarcia systemu osłonowych.

Jeżeli poszukują Państwo rzetelnego usługodawcy, działającego na terenie Czerwoniaka lub okolic, serdecznie rekomendujemy swoje usługi.

Serwis okien
Naprawa okien Czerwonak i okolice

Telefon

667 097 222

Sprawdź nasze usługi w Kórniku

Serwis okien i rolet Kórnik

Serwis okien