Konserwacja i regulacja okien

Świadczymy usługi z zakresu konserwacji i regulacji okien. Wykonujemy regularne przeglądy techniczne, które obejmują m.in. czyszczenie i smarowanie uszczelek. Dbamy, aby okna były dobrze uszczelnione i zapewniały optymalną izolację akustyczną.

Wymieniamy i naprawiamy okucia w oknach plastikowych PVC. Jeżeli zajdzie potrzeba, dokonamy regulacji okuć, eliminując problemy związane z otwieraniem i zamykaniem bądź nieszczelnością okien i drzwi balkonowych.  Na zlecenie klienta wyczyścimy profile okienne z wykorzystaniem bezpiecznych środków o naturalnym odczynie, które nie uszkodzą delikatnej powierzchni profilu.

Nasza oferta obejmuje również:

  • regulację okien, okuć oraz docisku okien,
  • wymianę, konserwacji oraz czyszczenie okuć,
  • wymianę klamek i zawiasów,
  • naprawę zawiasów,
  • montaż zatrzasków balkonowych oraz klamek z kluczem,
  • usługę doszczelniania okien,
  • montaż nawiewników okiennych.

Konserwacja i regulacja okien Poznań

Regularna konserwacja uszczelek w oknach PVC ma kluczowe znaczenie dla utrzymania ich funkcjonalności i wydłużenia żywotności. Powierzając nam prace serwisowe i konserwacyjne, mogą mieć Państwo pewność, że elementy stolarki otworowej będą w pełni sprawne. Jeżeli zauważyli Państwo jakiekolwiek problemy z nieszczelnością, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Szybko zdiagnozujemy problem i zabezpieczymy wnętrza przed niekontrolowanymi ucieczkami ciepła.

Uszczelnianie okien Poznań
Konserwacja i regulacja okien Poznań i okolice

Telefon

667 097 222

Sprawdź pozostałe usługi

Serwis okien i rolet

Serwis okien

Gdzie działamy?

Działamy w promieniu 30 km od miejscowości Poznań. Dojdziemy do Państwa m.in. do takich miejscowości:

Zadbaj o okna
Naprawa okien i rolet