Naprawa rolet

Specjalizujemy się w naprawie rolet zewnętrznych nadstawnych, podtynkowych oraz natynkowych. W zakres naszych usług wchodzi wymiana części i akcesoriów do rolet m.in. pasków i linek, zwijaczy części lameli, wieszaków, silników, kół nawojowych, prowadnic itp. Wykonujemy naprawy i wymianę ślizgów oraz łożysk. Świadczymy także usługę awaryjnego otwierania rolet. Jeżeli poszukują Państwo specjalistów, którzy mają doświadczenie w naprawie rolet zewnętrznych z napędem automatycznym, jesteśmy do dyspozycji. Szybko zdiagnozujemy przyczynę usterki, wykonamy wstępną kalkulację usługi oraz przedstawimy możliwe rozwiązania problemu.

Oferujemy również przeglądy techniczne i konserwacje rolet. Zadbamy o to, aby osłony okienne zachowały swoją funkcjonalność przez możliwie najdłuższy czas.

Dlaczego warto nam zaufać?

Od wielu lat zajmujemy się serwisem i konserwacją elementów stolarki otworowej. Mamy duże doświadczenie w doborze rolet do potrzeb gospodarstwa domowego. Z przyjemnością wskażemy rozwiązania dostosowane do Państwa możliwości budżetowych i potrzeb.

Telefon

667 097 222

naprawa rolet Poznań i okolice
Naprawa rolet Poznań i okolice
Naprawa rolet Poznań i okolice
Serwis rolet

Jakie rolety zewnętrzne wybrać?

Rolety zewnętrzne bywają mylone z antywłamaniowymi, niemniej to dwa różne produkty. Jeżeli nie potrzebują Państwo zaawansowanych technologicznie osłon, w zupełności wystarczą rolety nadstawne, podtynkowe lub natynkowe. Te ostatnie są uznawane za najbardziej uniwersalne, ponieważ nie wymagają kłucia ściany, dzięki czemu mogą być zamontowane w istniejącym budynku bez konieczności przeprowadzenia inwazyjnych prac modernizacyjnych. Rolety nadstawne mogą być natomiast zainstalowane podczas wymiany stolarki okiennej.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w naprawie lub konserwacji zainstalowanych rolet, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Sprawdź pozostałe usługi

Serwis okien i rolet

Serwis okien

Gdzie działamy?

Działamy w promieniu 30 km od miejscowości Poznań. Dojdziemy do Państwa m.in. do takich miejscowości:

Zadbaj o okna
Naprawa okien i rolet