Naprawa okien i rolet w Szamotułach

Świadczymy usługi z zakresu naprawy, regulacji oraz konserwacji okien i rolet zewnętrznych. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy w Szamotułach oraz okolicznych miejscowościach. Nasza oferta obejmuje serwis okien PVC oraz drewnianych. Zajmujemy się zarówno naprawą okien rozwierno-uchylnych, jak i przesuwnych. 

Zakres naszych usług obejmuje m.in.

  • wymianę, konserwację i czyszczenie okuć okiennych,
  • wymianę i montaż klamek oraz zawiasów,
  • doszczelnienie okien,
  • wymianę uszczelek w oknach wszelkiego typu,
  • naprawy drzwi balkonowych,
  • przeróbki okien rozwiernych na rozwierno-uchylne,
  • regulacje samozamykacza drzwi.

Większość usterek wynika ze złego użytkowania i braku regularnej konserwacji, dlatego instruujemy naszych klientów, jak postępować z elementami stolarki, aby uniknąć kosztownego serwisu w przyszłości. Pomagamy także w sytuacjach wymagających natychmiastowej reakcji – uszkodzenia zawiasu oraz braku możliwości zamknięcia okna. Nasi specjaliści nie tylko wyeliminują usterkę, ale także przeprowadzą dokładny przegląd elementów stolarki i wskażą obszary, które wymagają interwencji.

Serwis rolet zewnętrznych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę o konserwację i serwis rolet zewnętrznych nadstawnych, podtynkowych oraz natynkowych. Nasze usługi obejmują wymianę akcesoriów, awaryjne otwieranie czy regulację czujników położenia krańcowego. Mamy doświadczenie w serwisie rolet zewnętrznych z napędem automatycznym oraz manualnym. Specjalizujemy się w usługach naprawczych każdego typu rolet dostępnych na polskim rynku. Dodatkowo oferujemy przeglądy oraz konserwacje, które pomogą wydłużyć żywotność osłon zewnętrznych.

Jeżeli zależy Państwu na szybkim i sprawnym usunięciu awarii, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Działamy na terenie Szamotuł, ale jesteśmy w stanie dojechać także do okolicznych miejscowości. Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

Serwis okien
Naprawa okien Szamotuły i okolice

Telefon

667 097 222

Sprawdź nasze usługi w Szamotułach

Serwis okien i rolet Szamotuły

Serwis okien