Naprawa okien i rolet w Kaźmierzu

Specjalizujemy się w naprawie elementów stolarki okiennej oraz rolet zewnętrznych. Prowadzimy serwis okien plastikowych i drewnianych na terenie Kaźmierza. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą i starannością, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że serwis zostanie przeprowadzony rzetelnie, a na wykonane prace udzielimy gwarancji.

Nasza oferta obejmuje:

  • wymianę i naprawę uszkodzonych okuć okiennych,
  • konserwację i czyszczenie okuć,
  • wymianę i naprawę zawiasów,
  • wymianę uszczelek we wszystkich typach okien,
  • doszczelnianie okien,
  • naprawę drzwi balkonowych,
  • montaż nawiewników okiennych,
  • regulację samozamykacza drzwi balkonowych.

Podejmiemy się także modyfikacji rozwiernych okien PCV i drewnianych na okna rozwierno-uchylne. W swojej pracy kierujemy się zasadami sztuki i dbamy o to, aby okna po wykonanym serwisie były szczelne oraz zapewniały odpowiednią izolację termiczną i akustyczną. Przed przystąpieniem do realizacji usługi wykonujemy rzetelną kalkulację prac i przedstawiamy klientowi ostateczną wycenę kosztów. Działamy na transparentnych zasadach i nie zatajamy żadnych dodatkowych kosztów.

Serwis i konserwacja rolet

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę o serwis i konserwację systemów osłonowych. W zakres naszych usług wchodzą m.in. wymiana akcesoriów do rolet zewnętrznych, naprawa ślizgów oraz regulacja czujników położenia krańcowego. Z przyjemnością podejmiemy się naprawy rolet z napędem automatycznym oraz manualnym. Dodatkowo wykonujemy okresowe przeglądy oraz konserwacje rolet zewnętrznych, które pozwalają wydłużyć żywotność osłon.

Świadczymy usługi na terenie Kaźmierza, ale jesteśmy w stanie dojechać do klientów z okolicznych miejscowości. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Naprawa okien Środa Wielkopolska
Naprawa okien Kaźmierz i okolice

Telefon

667 097 222

Sprawdź nasze usługi w Kaźmierzu

Serwis okien i rolet Kaźmierz

Serwis okien