Usługi

Nasze usługi

Serwis okien i rolet Poznań

Witaj na naszej stronie, dedykowanej kompleksowym usługom z zakresu serwisu okien i rolet w Poznaniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieprzerwanej pasji do naszego fachu, zapewniamy profesjonalną i terminową realizację każdego zlecenia. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów, poszukujących sprawdzonych rozwiązań oraz najwyższej jakości usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą poniżej, a w przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. 

Serwis okien

Naprawa okien

Specjalizujemy się w kompleksowym serwisie okien i drzwi balkonowych. Wykonujemy naprawy zamków, kaset, zasuwnic oraz innych uszkodzonych elementów.

Naprawa rolet

Naprawa rolet

Serwisujemy rolety zewnętrzne nadstawne, podtynkowe oraz natynkowe (z napędem automatycznym lub ręcznym). Oferujemy usługę awaryjnego otwierania.

Uszczelnianie okien Poznań

Uszczelnianie okien

Wymieniamy uszczelki w oknach w celu zwiększenia izolacyjności termicznej i akustycznej pomieszczenia. Dzięki nam zaoszczędzą Państwo na rachunkach!

Konserwacja i regulacja okien

Konserwacja i regulacja okien

Świadczymy usługi z zakresu regulacji okien i drzwi balkonowych, konserwacji uszczelek w oknach PVC, smarowania okuć, czyszczenia profili okiennych i wiele innych!

Szybka naprawa okna i rolety

Aby ułatwić Państwu opisanie problemu, stworzyliśmy wygodny formularz. Zachęcamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy lub odpiszemy tak szybko, jak to możliwe.

Telefon

667 097 222

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Naprawa Okien Jerzy Plisenko z siedzibą przy ulicy Rowerowa 17, 62-005 Trzaskowoń, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest Naprawa Okien Jerzy Plisenko, z siedzibą przy ul. Rowerowa 17, 62-005 Trzaskowo. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Regulacja i konserwacja okna

  Regulację okna powinny wykonywać fachowcy, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu, aby zachować właściwą pozycję skrzydła względem ościeżnicy. Podczas konserwacji, elementy okienne trzeba wyczyścić oraz posmarować specjalną substancją zabezpieczającą. Dzięki regularnemu dbaniu o okucia okienne, czyli o zawiasy, klamkę oraz zamek, okna będą funkcjonowały prawidłowo przez długie lata.

  Wymiana uszczelek w oknie PCV

  Ze względu na częste otwieranie i zamykanie okien, jak również z powodu zmiennych warunków atmosferycznych, uszczelki w oknach PCV niszczeją i należy je wymienić. Dzięki temu zabiegowi, okna będą szczelne, utrzymując odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Zlecenie prac specjalistom zapewni sprawną i dokładną wymianę tych elementów.

  Wymiana uszczelek w oknie drewnianym

  Ze względu na częste otwieranie i zamykanie okien, jak również z powodu zmiennych warunków atmosferycznych, uszczelki w oknach drewnianych niszczeją i należy je wymienić. Dzięki temu zabiegowi, okna będą szczelne, utrzymując odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Jest to szczególnie istotne w przypadku okuć drewnianych, gdzie istnieje większa przepuszczalność powietrza. Zlecenie prac specjalistom zapewni sprawną i dokładną wymianę tych elementów.

  Wymiana uszczelek w oknie aluminiowym

  Ze względu na częste otwieranie i zamykanie okien, jak również z powodu zmiennych warunków atmosferycznych, uszczelki w oknach aluminiowych niszczeją i należy je wymienić. Dzięki temu zabiegowi, okna będą szczelne, utrzymując odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Zlecenie prac specjalistom zapewni sprawną i dokładną wymianę tych elementów.

  Montaż zatrzasku

  Dzięki dobrze funkcjonującemu zatrzaskowi balkonowemu można wygodnie przymykać drzwi balkonowe, pociągając za uchwyt. Zatrzask ten będzie utrzymywał skrzydło w ościeżnicy, zapobiegając przeciągom. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się przez cały rok. Zamykane drzwi od zewnątrz stanowi również bezpieczne rozwiązanie dla dzieci i zwierząt.

  Wymiana kasety zasuwnicy

  Dużym problemem może okazać się pęknięta zasuwnica w oknie. Chcąc wymienić klamkę w drzwiach balkonowych lub oknie, najprawdopodobniej trzeba wymienić całą kasetę zasuwnicy. Wymiana ta nie jest prosta, dlatego też pracę te poleca się zlecić fachowcom.

  Naprawa mechanizmu błędnego położenia klamki

  Może zaistnieć sytuacja, w której której klamka została zainstalowana w błędnym położeniu. W takiej sytuacji wart zlecić diagnozę problemu i naprawić cały mechanizm.

  Wymiana elementu narożnego okucia

  Okucie okna składa się z kilku elementów. Aby sprawnie można było okno uchylić oraz otworzyć, należy również zadbać o części narożne okucia. Dzięki wymianie tego elementu na nowy, cały mechanizm może zacząć działać prawidłowo.

  Wymiana rozwórki okucia okiennego

  Wiele błędów podczas produkcji okien, ich montażu oraz dalszej eksploatacji, może prowadzić do niszczenia rozwórki okucia okiennego. W takim wypadku część tę należy wymienić, aby okno otwierało się bez problemów.

  Wymiana klamki w oknie

  Stara, zużyta lub popsuta klamka okienna stawia nas przed koniecznością jej wymiany. Ważne jest to nie tylko ze względów funkcjonalnych lub estetycznych, ale też chodzi tu o bezpieczeństwo z użytkowania okna. Przy wymianie należy pamiętać o wyborze właściwego materiału i rozmiaru klamki względem okna.

  Wymiana zawiasu dolnego w oknie

  Urwanie zawiasu dolnego w oknie może spowodować wypadnięcie skrzydła okiennego z ramy, dlatego też jego prawidłowe funkcjonowanie ma szczególne znaczenie ze względów bezpieczeństwa. Do problematycznego stanu może prowadzić brak właściwej konserwacji i smarowania zawiasów okiennych. W celu ich wymiany i zabezpieczenia pozostałych części, warto zgłosić się do fachowców.

  Wymiana szyby zespolonej w oknie

  Okna, które są obecnie montowane są zespolone z dwóch lub więcej tafli szkła. Dzięki temu uzyskuje się dobrą izolację cieplną. Wymiana takiej szyby wymaga precyzyjnego podejścia. Nowa szyba zespolona musi być idealnie dobrana do okna pod względem wymiarów oraz użytych profili. Aby sprawnie wymienić szybę, należy wykazać się wprawą i doświadczeniem w tym obszarze.

  Wymiana zwijacza taśmy/linki w rolecie

  Elementy, takie jak taśma/linka w rolecie oraz zwijacz często się psują. Wykonujemy sprawną wymianę tych części, zapewniając właściwe funkcjonowanie rolety.

  Wymiana taśmy/linki w rolecie

  W rolecie taśma lub linka może się zerwać i należy ją wymienić. Czasami jest to tylko kwestia czasu, zanim dojdzie do przerwania tej struktury. W ramach naszych usług, wykonujemy sprawną i skuteczną wymianę taśmy/linki w rolecie.

  Montaż nawiewników okiennych

  Nawiewnik okienny, który jest prawidłowo zainstalowany, powinien znajdować się w górnej części okna, kierując strumień napływającego powietrza pod sufit, w miejsce, gdzie powietrze jest najcieplejsze. Ważne jest również zrobienie odpowiednich otworów montażowych dla prawidłowego funkcjonowania całego mechanizmu. Dobrze zamontowane nawiewniki gwarantują komfortowy obieg powietrza w pomieszczeniu.