Cennik

Cennik naprawy okien i rolet Poznań oraz okolice

 • Regulacja, konserwacja okna 70 zł
 • Wymiana uszczelek w oknie PCV 14 zł /mb
 • Wymiana uszczelek w oknie drewnianym 22 zł /mb
 • Wymiana uszczelek w oknie aluminiowym 14 zł / mb
 • Montaż zatrzasku bk + pochwyt 75 zł / szt
 • Wymiana kasety zasuwnicy (zasuwnicy) 250 zł / szt
 • Naprawa mechanizmu błędnego położenia klamki 200 zł / szt
 • Wymiana elementu narożnego okucia 200 zł / szt
 • Wymiana rozwórki okucia okiennego 250 zł / szt
 • Wymiana klamki w oknie 35 zł / szt
 • Wymiana zawiasu dolnego w oknie 220 zł / szt
 • Wymiana zwijacza taśmy / linki w rolecie 75 zł / szt
 • Wymiana taśmy / linki w rolecie 185 zł / szt
 • Montaż nawiewników okiennych 180 zł / szt
 • Wymiana kasety zasuwnicy 250 zł
 • Naprawa rolety zewnętrznej od 170 zł
 • Wymiana silnika przewodowego w rolecie zewnętrznej 600 zł
 • Wymiana silnika radiowego w rolecie zewnętrznej 690 zł
 • Regulacja czujników położenia krańcowego w rolecie 130 zł
 • Regulacja samozamykacza drzwi 100 zł
 • Naprawa drzwi balkonowych od 150 zł
 • Przeróbka okna z rozwiernego na rozwierano – uchylne 400 zł
 • Regulacja/konserwacja drzwi balkonowych 70 zł
 • Regulacja  okuć drzwi przesuwnych 200 zł/ szt

w/w ceny są cenami netto

Serwis okien Poznań i okolice

Szybka naprawa okna i rolety

Aby ułatwić Państwu opisanie problemu, stworzyliśmy wygodny formularz. Zachęcamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy lub odpiszemy tak szybko, jak to możliwe.

Telefon

667 097 222

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Naprawa Okien Jerzy Plisenko z siedzibą przy ulicy Rowerowa 17, 62-005 Trzaskowoń, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest Naprawa Okien Jerzy Plisenko, z siedzibą przy ul. Rowerowa 17, 62-005 Trzaskowo. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Regulacja, konserwacja okna

  Od 70 zł

  Regulację okna powinny wykonywać fachowcy, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu, aby zachować właściwą pozycję skrzydła względem ościeżnicy. Podczas konserwacji, elementy okienne trzeba wyczyścić oraz posmarować specjalną substancją zabezpieczającą.

  Wymiana uszczelek w oknie PCV

  14 zł /mb

  Ze względu na częste otwieranie i zamykanie okien, jak również z powodu zmiennych warunków atmosferycznych, uszczelki w oknach PCV niszczeją i należy je wymienić. Dzięki temu zabiegowi, okna będą szczelne, utrzymując odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu.

  Wymiana uszczelek w oknie drewnianym

  22 zł / mb

  Ze względu na częste otwieranie i zamykanie okien, jak również z powodu zmiennych warunków atmosferycznych, uszczelki w oknach drewnianych niszczeją i należy je wymienić. Dzięki temu zabiegowi, okna będą szczelne, utrzymując odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu.

  Wymiana uszczelek w oknie aluminiowym

  14 zł / mb

  Ze względu na częste otwieranie i zamykanie okien, jak również z powodu zmiennych warunków atmosferycznych, uszczelki w oknach aluminiowych niszczeją i należy je wymienić. Dzięki temu zabiegowi, okna będą szczelne, utrzymując odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu.

  Montaż zatrzasku bk + pochwyt

  75 zł / szt

  Dzięki dobrze funkcjonującemu zatrzaskowi balkonowemu można wygodnie przymykać drzwi balkonowe, pociągając za uchwyt. Zatrzask ten będzie utrzymywał skrzydło w ościeżnicy, zapobiegając przeciągom. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się przez cały rok.

  Wymiana kasety zasuwnicy (zasuwnicy)

  250 zł / szt

  Dużym problemem może okazać się pęknięta zasuwnica w oknie. Chcąc wymienić klamkę w drzwiach balkonowych lub oknie, najprawdopodobniej trzeba wymienić całą kasetę zasuwnicy. Wymiana ta nie jest prosta, dlatego też pracę te poleca się zlecić fachowcom.

  Naprawa mechanizmu błędnego położenia klamki

  200 zł / szt

  Może zaistnieć sytuacja, w której której klamka została zainstalowana w błędnym położeniu. W takiej sytuacji wart zlecić diagnozę problemu i naprawić cały mechanizm.

  Wymiana elementu narożnego okucia

  200 zł / szt

  Okucie okna składa się z kilku elementów. Aby sprawnie można było okno uchylić oraz otworzyć, należy również zadbać o części narożne okucia. Dzięki wymianie tego elementu na nowy, cały mechanizm może zacząć działać prawidłowo.

  Wymiana rozwórki okucia okiennego

  250 zł / szt

  Wiele błędów podczas produkcji okien, ich montażu oraz dalszej eksploatacji, może prowadzić do niszczenia rozwórki okucia okiennego. W takim wypadku część tę należy wymienić, aby okno otwierało się bez problemów.

  Wymiana klamki w oknie

  35 zł / szt

  Stara, zużyta lub popsuta klamka okienna stawia nas przed koniecznością jej wymiany. Ważne jest to nie tylko ze względów funkcjonalnych lub estetycznych, ale też chodzi tu o bezpieczeństwo z użytkowania okna. Przy wymianie należy pamiętać o wyborze właściwego materiału i rozmiaru klamki.

  Wymiana zawiasu dolnego w oknie

  220 zł / szt

  Urwanie zawiasu dolnego w oknie może spowodować wypadnięcie skrzydła okiennego z ramy, dlatego też jego prawidłowe funkcjonowanie ma szczególne znaczenie ze względów bezpieczeństwa. Do problematycznego stanu może prowadzić brak właściwej konserwacji i smarowania zawiasów okiennych.

  Wymiana zwijacza taśmy / linki w rolecie

  75 zł / szt

  Elementy, takie jak taśma/linka w rolecie oraz zwijacz często się psują. Wykonujemy sprawną wymianę tych części, zapewniając właściwe funkcjonowanie rolety.

  Wymiana taśmy / linki w rolecie

  185 zł / szt

  W rolecie taśma lub linka może się zerwać i należy ją wymienić. Czasami jest to tylko kwestia czasu, zanim dojdzie do przerwania tej struktury. W ramach naszych usług, wykonujemy sprawną i skuteczną wymianę taśmy/linki w rolecie.

  Montaż nawiewników okiennych

  180 zł / szt

  Nawiewnik okienny, który jest prawidłowo zainstalowany, powinien znajdować się w górnej części okna, kierując strumień napływającego powietrza pod sufit, w miejsce, gdzie powietrze jest najcieplejsze. Ważne jest również zrobienie odpowiednich otworów montażowych dla prawidłowego funkcjonowania.

  Naprawa rolety zewnętrznej

  od 170 zł

  Wszystkie wyżej wymienione ceny są cenami netto.