Naprawa Okien PoznańNaprawaOkienPoznan.pl

Cennik

Regulacja, konserwacja okna 70 zł

Wymiana uszczelek w oknie PCV 13 zł /mb

Wymiana uszczelek w oknie drewnianym 20 zł /mb

Wymiana uszczelek w oknie aluminiowym 13 zł / mb

Montaż zatrzasku bk + pochwyt 70 zł / szt

Wymiana kasety zasuwnicy (zasuwnicy) 240 zł / szt

Naprawa mechanizmu błędnego położenia klamki 200 zł / szt

Wymiana elementu narożnego okucia 185 zł / szt

Wymiana rozwórki okucia okiennego 210 zł / szt

Wymiana klamki w oknie 35 zł / szt

Wymiana zawiasu dolnego w oknie 220 zł / szt

Wymiana szyby zespolonej w oknie PCV 295 zł /m2

Wymiana zwijacza taśmy / linki w rolecie 75 zł / szt

Wymiana taśmy / linki w rolecie 185 zł / szt

Montaż nawiewników okiennych 180 zł / szt

Wymiana kasety zasuwnicy 240 zł

Naprawa rolety zewnętrznej od 170 zł

Wymiana elementu narożnego okucia 185 zł

Wymiana silnika przewodowego w rolecie zewnętrznej 600 zł

Wymiana silnika radiowego w rolecie zewnętrznej 700 zł

Regulacja czujników położenia krańcowego w rolecie 100 zł

Regulacja samozamykacza drzwi 100 zł

Naprawa drzwi balkonowych od 150 zł

Przeróbka okna z rozwiernego na rozwierano - uchylne 400 zł

Regulacja/konserwacja drzwi balkonowych 70 zł

Regulacja  okuć drzwi przesuwnych 200 zł/ szt

 

w/w ceny są cenami netto

Cennik naprawy okien i rolet

  

Regulacja, konserwacja okna

Od 70 zł

 

Regulację okna powinny wykonywać fachowcy, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu, aby zachować właściwą pozycję skrzydła względem ościeżnicy. Podczas konserwacji, elementy okienne trzeba wyczyścić oraz posmarować specjalną substancją zabezpieczającą.

 

 

 

Wymiana uszczelek w oknie PCV

13 zł /mb

 

Ze względu na częste otwieranie i zamykanie okien, jak również z powodu zmiennych warunków atmosferycznych, uszczelki w oknach PCV niszczeją i należy je wymienić. Dzięki temu zabiegowi, okna będą szczelne, utrzymując odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu.

 

 


Wymiana uszczelek w oknie drewnianym

20 zł / mb


Ze względu na częste otwieranie i zamykanie okien, jak również z powodu zmiennych warunków atmosferycznych, uszczelki w oknach drewnianych niszczeją i należy je wymienić. Dzięki temu zabiegowi, okna będą szczelne, utrzymując odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu.

 

 


Wymiana uszczelek w oknie aluminiowym

13 zł / mb


Ze względu na częste otwieranie i zamykanie okien, jak również z powodu zmiennych warunków atmosferycznych, uszczelki w oknach aluminiowych niszczeją i należy je wymienić. Dzięki temu zabiegowi, okna będą szczelne, utrzymując odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu.

 

 


Montaż zatrzasku bk + pochwyt

70 zł / szt


Dzięki dobrze funkcjonującemu zatrzaskowi balkonowemu można wygodnie przymykać drzwi balkonowe, pociągając za uchwyt. Zatrzask ten będzie utrzymywał skrzydło w ościeżnicy, zapobiegając przeciągom. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się przez cały rok.

 

 


Wymiana kasety zasuwnicy (zasuwnicy)

240 zł / szt


Dużym problemem może okazać się pęknięta zasuwnica w oknie. Chcąc wymienić klamkę w drzwiach balkonowych lub oknie, najprawdopodobniej trzeba wymienić całą kasetę zasuwnicy. Wymiana ta nie jest prosta, dlatego też pracę te poleca się zlecić fachowcom.

 

 


Naprawa mechanizmu błędnego położenia klamki

200 zł / szt


Może zaistnieć sytuacja, w której której klamka została zainstalowana w błędnym położeniu. W takiej sytuacji wart zlecić diagnozę problemu i naprawić cały mechanizm.

 

 


Wymiana elementu narożnego okucia

180 zł / szt


Okucie okna składa się z kilku elementów. Aby sprawnie można było okno uchylić oraz otworzyć, należy również zadbać o części narożne okucia. Dzięki wymianie tego elementu na nowy, cały mechanizm może zacząć działać prawidłowo.

 

 


Wymiana rozwórki okucia okiennego

200 zł / szt


Wiele błędów podczas produkcji okien, ich montażu oraz dalszej eksploatacji, może prowadzić do niszczenia rozwórki okucia okiennego. W takim wypadku część tę należy wymienić, aby okno otwierało się bez problemów.

 

 


Wymiana klamki w oknie

35 zł / szt


Stara, zużyta lub popsuta klamka okienna stawia nas przed koniecznością jej wymiany. Ważne jest to nie tylko ze względów funkcjonalnych lub estetycznych, ale też chodzi tu o bezpieczeństwo z użytkowania okna. Przy wymianie należy pamiętać o wyborze właściwego materiału i rozmiaru klamki.

 

 


Wymiana zawiasu dolnego w oknie

220 zł / szt


Urwanie zawiasu dolnego w oknie może spowodować wypadnięcie skrzydła okiennego z ramy, dlatego też jego prawidłowe funkcjonowanie ma szczególne znaczenie ze względów bezpieczeństwa. Do problematycznego stanu może prowadzić brak właściwej konserwacji i smarowania zawiasów okiennych.

 

 


Wymiana szyby zespolonej w oknie PCV

295 zł /m2


Okna, które są obecnie montowane są zespolone z dwóch lub więcej tafli szkła. Dzięki temu uzyskuje się dobrą izolację cieplną. Wymiana takiej szyby wymaga precyzyjnego podejścia. Nowa szyba zespolona musi być idealnie dobrana do okna pod względem wymiarów oraz użytych profili.

 

 


Wymiana zwijacza taśmy / linki w rolecie

75 zł / szt


Elementy, takie jak taśma/linka w rolecie oraz zwijacz często się psują. Wykonujemy sprawną wymianę tych części, zapewniając właściwe funkcjonowanie rolety.

 

 


Wymiana taśmy / linki w rolecie

185 zł / szt


W rolecie taśma lub linka może się zerwać i należy ją wymienić. Czasami jest to tylko kwestia czasu, zanim dojdzie do przerwania tej struktury. W ramach naszych usług, wykonujemy sprawną i skuteczną wymianę taśmy/linki w rolecie.

 

 


Montaż nawiewników okiennych

180 zł / szt


Nawiewnik okienny, który jest prawidłowo zainstalowany, powinien znajdować się w górnej części okna, kierując strumień napływającego powietrza pod sufit, w miejsce, gdzie powietrze jest najcieplejsze. Ważne jest również zrobienie odpowiednich otworów montażowych dla prawidłowego funkcjonowania.

 

 


Naprawa rolety zewnętrznej

od 170 zł

 

 Wszystkie wyżej wymienione ceny są cenami netto.